aquaform

Co znajdziemy w ofercie marki Aquaform?

Aquaform, to popularna i znana w całym kraju marka, która już od wielu lat, bo od roku 1994, zajmuje się produkcją mebli i akcesoriów łazienkowych. Gdybyśmy jednak w ten sposób zdefiniowali ofertę tejże firmy, poszlibyśmy na łatwiznę. Poniżej przedstawiamy dokładną ofertę marki Aquaform.

Meble łazienkowe

Meble łazienkowe, to chyba podstawowa i najobszerniejsza oferta firmy Aquaform. Znajdziemy tu mnóstwo ciekawych stylów i aranżacji, począwszy od nowatorskich, nowoczesnych wnętrz łazienkowych a kończąc na uniwersalnych stylizacjach. Meble łazienkowe firmy Aquaform, to przede wszystkim nowoczesny kontrast, prosta bryła i charakterystyczny minimalizm.

Brodziki

W ofercie firmy massive oświetlenie , można znaleźć bardzo rozbudowaną ofertę brodzików. Znajdziemy tutaj klasyczne brodziki okrągłe i kwadratowe, ale też mniej standardowe rozwiązania asymetryczne i półokrągłe. Jednym słowem wszystko, czego możemy oczekiwać.

Parawany

Aquaform, to również parawany łazienkowe. Nie są to tanie, szybko niszczące się parawany. Wręcz przeciwnie, oferta tej firmy jest znacznie bardziej rozbudowana. Tak więc znajdziemy tu klasyczne parawany jedno i dwuczęściowe, ale też nowoczesne i rzadko spotykane nawet w dobrych sklepach parawany… siedmioczęściowe i pięcioczęściowe.

Akcesoria łazienkowe

Marka Aquaform, to również szeroko rozumiane akcesoria. Znajdziemy wśród nich takie gadżety jak syfony, umywalki a nawet – przelewy i środki pielęgnacyjne. Jednym słowem wszystko, czego potrzebujemy do nowoczesnej łazienki.

Kabiny i wanny

Temat kabin i wanien, to temat rzeka. Firma Aquaform, oferuje szereg tego typu rozwiązań, poczynając od tych standardowych i klasycznych, po bardziej nowoczesne. Nowością są na przykład wanny i kabiny asymetryczne, które swoim niecodziennym kształtem idealnie nadają się do nowoczesnych łazienek.

Lustra

W ofercie firmy, można również znaleźć szereg ciekawych rozwiązań z zakresu luster. Niektóre z nich, są zawarte w opisywanych wyżej kompletach mebli łazienkowych. Inne można zakupić poza zestawem. Chodzi tu przede wszystkim o lustra LED.


Opublikowano

w

przez