powiększanie piersi

Zabiegi estetyczne, które warto wykonać po 30 roku życia

Na swój pierwszy zabieg plastyczny spokojnie możemy się wybrać już po ukończeniu trzydziestego roku życia. To właśnie w tym okresie zauważamy, że nasza skóra zaczyna drastycznie się zmieniać. Pojawiają się pierwsze zmarszczki, a ciało traci swoją jędrność i elastyczność. Proces starzenia się skóry zaczyna przebiegać znacznie szybciej, dlatego warto z nim zawalczyć. Pomocne okazują się tutaj własnie zabiegi medycyny estetycznej, a na niektóre z nich koniecznie powinniśmy się wybrać właśnie w wieku 30-u lat.

Zabiegi kwasem hialuronowym


To właśnie kwas hialuronowy odpowiada za nasz młody, świeży i piękny wygląd i na szczęście mamy go w swoim ciele. Niestety, już po ukończeniu 25-ego roku życia zaczynamy go coraz szybciej tracić. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni po trzydziestce zaczynają wtedy narzekać na gorszy wygląd skóry, która mimo tego dalej jest dość atrakcyjna i warto by było zachować taki stan. W tym celu można się wybrać właśnie na zabiegi medycyny estetycznej wykonywane przy użyciu kwasu hialuronowego. To one pozwolą utrzymać piękny wygląd skóry przez dłuższy czas. Cenne okazują się również preparaty wytwarzane przy użyciu nieusieciowanego kwasu hialuronowego, z których korzysta się podczas mezoterapii. To właśnie bowiem mezoterapia jest jednym z popularniejszych zabiegów, który zaoferuje nam każda klinika chirurgii plastycznej.

Efekty zabiegów


Kuracja kwasem hialuronowym przynosi szybkie i bardzo dobre rezultaty. Po pierwsze, przyspiesza rewitalizację skóry i pomaga odbudować naskórek. Dodatkowo, świetnie działa na wszelkie przesuszenia, bo przywraca ciału odpowiedni stopień nawilżenia. Pobudza również skórę do procesów naprawczych, które odbudowują ją w naturalny sposób. Wiele osób zainteresuje również fakt, że kwas hialuronowy spowalnia proces starzenia się skóry. Jeśli wystąpi on później, można uniknąć wielu, niechcianych zmarszczek, które raczej nie uatrakcyjniają naszego wyglądu. Zabiegi są znacznie efektywniejsze od zwykłych preparatów i kosmetyków dostępnych w drogeriach. Lepiej więc zainwestować w profesjonalną usługę, aniżeli kupować kolejne, mało skuteczne kremy.

Cały cykl zabiegów


Oczywiście chirurgia plastyczna mówi o tym, że zabiegi należy powtarzać regularnie, aby przynosiły one dobre efekty i tak samo jest z zabiegami wykonywanymi przy użyciu kwasu hialuronowego. Cały cykl tych usług składa się zwykle z trzech sesji. Wykonuje się je mniej więcej co trzy tygodnie, aby skóra mogła odpocząć. Chirurdzy plastyczni zalecają wykonanie takiego zabiegu przynajmniej dwa lub trzy razy w roku. Gdy na skórze zaczynają pojawiać się pierwsze zmarszczki, można połączyć mezoterapię z delikatnym wypełnianiem zmarszczek. Taka mieszanka zapewnia jeszcze lepsze efekty.

Postarajmy się więc zadbać o swoją skórę oraz wygląd niezależnie od wieku. Im wcześniej to zrobimy, tym lepiej dla nas, dlatego już po ukończeniu trzydziestego roku życia powinniśmy pomyśleć o specjalistycznych zabiegach takich jak powiększanie piersi – ArtMed, jakie oferuje nam chirurgia plastyczna. Dzięki niej zagwarantujemy sobie młody wygląd.


Opublikowano

w

przez