kontakt simon

Gniazdka elektryczne w nowoczesnym wystroju

Gniazdko kojarzy się przede wszystkim z praktycznym elementem instalacji elektrycznej, który pozwala na podłączenie różnych urządzeń wykorzystywanych na co dzień w gospodarstwie domowym. Warto jednak pamiętać, że taki detal może również stać się interesującą dekoracją.

Nowoczesne projekty

Stworzenie ciekawej, nowoczesnej aranżacji nie jest proste i wymaga znalezienia wielu ciekawych rozwiązań, które będą pasować do takiego stylu. Nie można również zapomnieć o takich detalach jak gniazdka. Zwykłe gniazdka z tworzyw sztucznych raczej nie sprawdzą się w bardziej eleganckim wnętrzu, dlatego warto wybrać projekty z wyższej półki, na przykład oryginalny kontakt Simon.

Warto także pamiętać, że chociaż gniazdka spełniają przede wszystkim praktyczne funkcje, w niektórych miejscach będą bardzo dobrze widoczne i na pewno nie da się ich ukryć za meblami lub innymi elementami wystroju. W takim przypadku można wykorzystać je do urozmaicenia pomieszczenia.

Kolorowe gniazdka

Wiele osób nadal decyduje się głównie na wybór białych gniazdek elektrycznych. Tymczasem nic nie stoi na przeszkodzie, aby dodać we wnętrzu kolorowy detal, na przykład w postaci kontaktu Simon w kolorze jasnej zieleni. Takie rozwiązanie może także sprawdzić się w nowoczesnych miejscach, gdzie tego typu detal ożywi przestrzeń.

Moda na kolorowe akcenty nadal jest aktualna, dlatego nic nie stoi przeszkodzie, żeby zdecydować się na zamontowanie gniazdka, które będzie wyróżniać się kolorem na tle ściany. Trzeba jednak pamiętać, że całość aranżacji wnętrza powinna być dobrze przemyślana i harmonijna, także pod względem kolorystycznym, a zastosowanie takich mocniejszych akcentów musi być zaplanowane.

Ciekawe materiały

Tworzywa sztuczne to materiały, z których najczęściej produkuje się gniazdka elektryczne, czy włączniki. Warto jednak pamiętać, że nie jest to wcale jedyne rozwiązanie dostępne na rynku. W zależności od aranżacji można znaleźć elementy ze szkła, metalu, drewna, a także jeszcze ciekawszych materiałów, na przykład kamienia. Przykładem może być gustowny kontakt Simon ze szklaną ramką ozdobną, która jest wyjątkowo estetycznym rozwiązaniem.

Oczywiście takie ciekawe gniazdka będą droższe od zwykłych, standardowych odpowiedników. Jednocześnie warto brać pod uwagę, że wyróżniają się one wysoką jakością, tak jak kontakt simon – egniazdka.pl, oraz wyjątkowym, oryginalnym wyglądem. Dzięki temu można znaleźć rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagające osoby i jednocześnie będzie doskonale pasować do nowoczesnego wystroju.


Opublikowano

w

,

przez